Šunims

Pašarai šunims

Pašarai šunims

Rinkdamasis pašarą savo šuniui, pirmiausia šeimininkas turi atsižvelgti į augintinio veislę, dydį, aktyvumą. Be visų šių veiksnių labai svarbu yra subalansuota šuns mityba. Mes siūlome gerai subalansuotus pašarus šunims, kurie ne tik suteikia reikiamą energiją, bet ir papildo šuns mitybą būtinais vitaminais, mineralais ir kitomis medžiagomis.

Besterly Active – Besterly Active yra lengvai virškinamas maistas, pagamintas iš vištienos ir ryžių. Unikali kompozicija iš baltymų ir angliavandenių, papildyta vitaminais, mikroelementais, kalciu ir fosforu. Idealus maistas suaugusiems šunims, dalyvaujantiems šunų lenktynėse, nėščioms kalėms ir laktacijos metu. Taip pat labai tinka didelių ir gigantiškų veislių šuniukams nuo 6 mėnesių.

„Pies Gospodarski“ visavertis sausas pašaras tinkantis visų veislių šunims. Optimaliai subalansuotos visos maistinės medžiagos, bei originalus gamybos procesas užtikrina lengvą virškinimą bei puikų maistinių medžiagų įsisavinimą. Aukštos kokybės žaliavos pašarui suteikia natūralų skonį. „Pios gospodarski“ pašaras puikiai tinka šunims didžiąją savo laiko dalį praleidžiantiems lauke.