Kita

Pašarų mašinos ir silosavimas plastikinėse rankovėse

Sandėliavimas plastikinėse rankovėse laikomas efektyviu, patogiu ir ekologiškai nepavojingu būdu, konservuojant ir saugant visų rūšių pašarus. Virgilita UAB siūlo įsigyti BUDISSA BAG įrenginių, kurių garantija net 15 metų! (prekiaujame naudotais įrenginiais)


EuroSilos

Mūsų partneriai Euro Silos Sirp savo veiklą vykdo jau nuo aštuntojo dešimtmečio pradžios. Euro Silos Sirp yra pradininkai Europoje gaminantys siloso bokštus grūdinėms kultūroms, stiklo pluošto namelius veršeliams, kiaulėms ir naminiams paukščiams. Nuo pat įkūrimo Euro Silos Sirp vizija ir pagrindinis tikslas buvo tiekti kokybiškus, novatoriškus ir ilgaamžius produktus.
Euro Silos Sirp laikosi tarptautinių reikalavimų ir yra apdovanoti kokybės sertifikatais. Jie teikia novatoriškus, inžinerinius transportavimo sprendimus bunkerių pildymui. Euro Silos Sirp turi patirties, įgūdžių bei technologinių žinių robotizuotų siloso bokštų ir visų dydžių rezervuarų gamyboje, skirtų tiek sausiems tiek drėgniems mišiniams. Euro Silos Sirp į savo asortimentą įtraukė ir stiklo pluošto veršelių namelius, talpinančius nuo 1 iki 16 veršelių. Nameliai turi patogias šėryklas, kurios yra higieniškos, kas užtikrina veršelių sveikatingumą.